СИСТЕМА ЯКОСТІ


Зв'яжіться з нами

Головний ресурс кожної людини – це здоров'я. Наш обов'язок забезпечити безпеку споживачів при використанні продукції, яку ми випускаємо. Для цього проводиться найсуворіший контроль якості на всіх етапах виробництва. Спочатку потрібно бути впевненими в матеріалах, що входять до складу майбутнього виробу. У лабораторії підприємства на електронному спектрографі проводиться спектральний аналіз хімічного складу проб кожної партії металу, призначеного виготовлення посуду. Сплави АК7п та АК5М2п є харчовими, відповідають українським та міжнародним стандартам якості та не містять у собі шкідливих домішок та важких металів.

Другою складовою нашої впевненості в безпеці продукції є протипригарне покриття. Серія BASIC - це двошарова система, розроблена виробником, з більш ніж 30-річним досвідом, Канат Бойя, що відповідає всім основним вимогам до протипригарних покриттів. Виробник надає сертифікат якості, що затверджує відповідність системи BASIC міжнародним стандартам якості, вимогам LFGB (Закон про харчові продукти та продовольчі товари), FDA (управління санітарним наглядом), а також, що у складі не міститься кадмій, свинець, алкілфенолетоксилати та інші речовини, шкідливі організму людини.

  Довговічність продукції є не менш значущим орієнтиром для нас, ніж її безпека. Кожна операція в процесі виробництва виконується під пильним контролем та строго за технологією. Один з найважливіших етапів - вимірювання шорсткості напівфабрикатів перед нанесенням покриття, щоб переконатися в надійності адгезії майбутнього шару ґрунту. У процесі фарбування лаборант за допомогою електронного товщиноміра контролює товщину кожного з шарів та температуру виробів.

Важливим етапом контролю якості протипригарного покриття є лабораторні випробування. Ми проводимо їх за допомогою унікальної методики, розробленої німецькою компанією «Weılburger Coatıngs GmbH», що складається з дванадцяти тестів, що проводяться послідовно на одному зразку. Перевага цієї методики в достовірності одержуваної інформації завдяки використанню як реагентів звичайних продуктів, які є на кухні практично кожного нашого споживача, таких як рослинна олія, цукор, сіль, молоко, оцет, яйця, але в багаторазовому посиленні навантаження для імітації тривалого використання продукції. Перевіряються зразки з кожної партії, що гарантують максимальний рівень якості продукції. Тільки вироби, що пройшли всі етапи контролю, будуть упаковані та мають шанс потрапити на вашу кухню.

 Сертифікати якості продукції 

Сертифікат відповідності

Завантажити документ 

Висновок СЕС

Завантажити документ 

Висновок СЕС

Завантажити документ 

Висновок СЕС

Завантажити документ