Де і як купити казан: найкращі магазини та рекомендації для поціновувачів східної кухні

Казан - це невід'ємна частина східної кухні, що являє собою великий чавунний посуд, який використовується для готування різноманітних страв. Якщо ви поціновувач східної кухні і шукаєте ідеальний казан для приготування плову, шурпи або інших смачних страв, вам потрібно знати, де і як його придбати. У цій статті ми розповімо вам про найкращі магазини та дамо поради щодо вибору якісного казана.

Чому важливо вибрати якісний казан?

Вибір казана має вирішальне значення для якості приготованої їжі. Ось чому важливо звернути увагу на такі аспекти під час купівлі:

 • Матеріал: одним із найважливіших аспектів є матеріал, з якого виготовлений казан. Традиційні казани виготовляються з чавуну або міді. Чавунні казани добре зберігають тепло і рівномірно розподіляють його, що робить їх чудовим вибором для приготування плову та інших страв. Мідні казани також мають відмінні теплопровідні властивості, але вони можуть бути дорожчими.
 • Розмір: виберіть розмір казана залежно від кількості людей, для яких ви будете готувати. Для сімейних вечерь підійде казан більшого розміру, а для пікніків або кемпінгу краще вибрати компактний казан.
 • Товщина стінок: важливо звернути увагу на товщину стінок казана. Що товщі стінки, то краще казан зберігає тепло і рівномірно розподіляє його.
 • Покриття: деякі казани мають спеціальне антипригарне покриття, яке полегшує приготування їжі та спрощує догляд за посудом. Однак традиційні казани зазвичай не мають такого покриття.

Найкращі магазини для купівлі казана

 • Онлайн-магазини: існує безліч онлайн-магазинів, що спеціалізуються на продажі кухонного посуду, включно з казанами. Перед покупкою переконайтеся в надійності та репутації магазину.
 • Спеціалізовані магазини з кухонного начиння: у великих містах часто є спеціалізовані магазини, де можна купити казани та інше східне кухонне начиння. Це чудове місце для вибору казана й отримання консультації від експертів.
 • Ринки та ярмарки: на ринках і ярмарках часто можна знайти широкий вибір казанів різних розмірів і матеріалів. Це може бути більш доступним варіантом, особливо якщо ви шукаєте бюджетний варіант.

Поради щодо вибору казана

 1. Досліджуйте ринок: перед покупкою вивчіть різні магазини та бренди, щоб вибрати найкращий казан за доступною ціною.
 2. Читайте відгуки: перегляньте відгуки покупців про казани, щоб дізнатися про їхню якість та ефективність.
 3. Перевірте сертифікати якості: упевніться, що обраний вами казан має необхідні сертифікати якості та відповідає стандартам безпеки.
 4. Зверніть увагу на ціну і гарантії: порівняйте ціни в різних магазинах і уточніть умови гарантії перед покупкою.

Рекомендації для приготування в казані

При приготуванні плову перед початком готування замочіть рис у воді на кілька годин, щоб він добре набряк. Не забудьте додати в казан достатню кількість олії або жиру перед початком приготування, щоб страви вийшли соковитими й ароматними. Регулярно помішуйте страви в казані, щоб уникнути їхнього пригорання та рівномірно розподілити тепло.

Дотримуючись цих порад і вибравши казан високої якості, ви зможете насолоджуватися смачними східними стравами прямо у себе вдома.


Секрети вибору казана: від традицій до інновацій у світі приготування смачного плову