229233 Талко 9 укр

  Задоволення вимог Споживачів і прагнення до перевищення їхніх очікувань до якості продукції - одна зі складових філософії нашої компанії.

   Вся продукція, що випускається перевіряється за хімічним складом, механічними характеристиками, мікроструктурі, розмірної точності і герметичності.

  Фахівцями компанії була розроблена і впроваджена система менеджменту якості на проектування, розробку і виробництво виливків з алюмінієвих сплавів, деталей і готових вузлів. Система менеджменту якості компанії сертифікована Органом з сертифікації BUREAU VERITAS Certification, Великобританія на відповідність вимогам міжнародного стандарту  ISO 9001:2015, номер сертифікату UA 229233.

  Для забезпечення стабільної роботи технологічних процесів і якості готової продукції наша компанія має акредитовану лабораторію, оснащену комплексом контрольно-вимірювального обладнання, що дозволяє проводити перевірку хімічного складу використовуваних сплавів при вхідному контролі. Контроль хімічного складу сплавів в процесі виробництва виконується за допомогою іскрового оптико-емісійного спектрометра PolySpek Junior, виробництва компанії ARUN Technology, Великобританія. У нашій компанії розроблені і впроваджені плани контролю виробництва виливків, FPC і PPAP процеси, MSA і FMEA аналізи.

img2

  

  Кожна плавка проходить контроль макроструктури сплаву на вміст водню.

 

  Контроль температури алюмінієвих сплавів в плавильних печах здійснюється за допомогою переносного вимірювача температури ІТП-3-02 з термопарою ТХА 0 ... 1150 ° С.

 

img1  Контроль розмірної точності виливків проводиться за допомогою ручного вимірювального інструмента, контрольних калібрів і на трикоординатної вимірювальної машині виробництва TESA Micro-Hite 3D, Швейцарія. Роздільна здатність вимірювальної системи - 0,1 мкм.

 

  Якість проведеної термічної обробки виливків перевіряється шляхом контролю механічних властивостей на розривної машині УММ-20.

  Для виробництва кожного виду продукції розроблені і впроваджені:

  • технологічні процеси;
  • робочі інструкції;
  • плани контролю;
  • чек-листи контролю геометричних і технологічних параметрів.

       Компанією створені можливості для проведення процедури M6, що дозволяють виключити випадки поставок продукції невідповідної якості на адресу Споживача.