Рисунок3

  Задоволення вимог Споживачів і прагнення до перевищення їхніх очікувань до якості продукції – одна зі складових філософії нашої компанії.

  Фахівцями компанії була розроблена і впроваджена система менеджменту якості на проектування, розробку і виробництво сталевих відливків, відливків з алюмінієвих сплавів, готових деталей і вузлів. Система менеджменту якості компанії сертифікована Органом з сертифікації TÜV THÜRINGEN e.V. (Німеччина) на відповідність вимогам міжнародного стандарту DIN EN ISO 9001:2008, номер сертифікату TIC 15 100 31608.

  Для забезпечення стабільної роботи технологічних процесів і якості готової продукції наша компанія має акредитовану лабораторію, яка оснащена комплексом контрольно-вимірювального обладнання.

img2

  Перевірка хімічного складу використовуваних сплавів при вхідному контролі, контроль хімічного складу сплавів в процесі виробництва виконується за допомогою іскрового оптико-емісійного спектрометра «PolySpek Junior» виробництва компанії «ARUN Technology». 

  Кожна плавка проходить контроль макроструктури сплаву на вміст водню. 

  Контроль температури сплаву в плавильних печах здійснюється за допомогою переносного вимірювача температури ІТП-3-02 з термопарою ТХА 0 ... 1150°С (для алюмінієвих сплавів) і переносного вимірювача температури ТЦП-1800В (для стали і чавуну). 

img1  Контроль розмірної точності відливків проводиться за допомогою ручного вимірювального інструмента, контрольних калібрів і на трикоординатної вимірювальної машині «TESA Micro-Hite 3D». Роздільна здатність вимірювальної системи – 0,1 мкм. 

  Якість проведеної термічної обробки відливків перевіряється шляхом контролю механічних властивостей на розривної машині УММ-20. 

  Для виробництва кожного виду продукції розроблені і впроваджені:

  • технологічні процеси;
  • робочі інструкції;
  • плани контролю;
  • чек - аркуші контролю геометричних і технологічних параметрів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+38 (0619) 43-38-65

+38 (067) 613-95-71

+38 (050) 264-87-99

e-mail: info@tavcast.com