Замовлення в цех сталевого та чавунного лиття не приймаються  

 

Сталеві і чавунні відливки виготовляються методами литва по виплавлюваних моделях, по газифікованим моделям і в холодно-твердіючи суміші.

 

  Сталеве і чавунне литво по виплавлюваних моделях. vall

  Модельні ланки виготовляються на напівавтоматичних машинах (3 од.) і по ручним немеханізованим прес-формам. Сушка шарів вогнетривкої покриття – повітряна. Для розжарювання керамічних форм використовуються печі камерного типу (5 од.). Плавка металу здійснюється в індукційних печах ІСТ - 0.2 і ІТП - 0.4.  

 

  Чавунне литво по газифікованим моделям.pres

 Литво по газифікованим моделям - спосіб отримання виливок, що використовує модель виготовлену з матеріалу (пінополістиролу).Даний метод лиття забезпечує можливість збільшити точність одержуваних виливок і значно зменшити припуски на механічну обробку. Вага вироблених виливок від 0,25 кг до 25 кг.

   

  Сталеве і чавунне литво в холодно-твердіючи суміші.forma

  Для виготовлення сталевих і чавунних відливків даним методом литва використовується змішувач періодичної дії моделі ХТС-70. Продуктивність установки – 2,0-3,0 т/год., маса замісу – 70 кг. Для оформлення внутрішніх порожнин, отворів і т.п. в відливанні застосовуються стрижневі ящики. Ущільнення формувальної суміші в модельному оснащенні здійснюється на вібраційному столі.

   

  Якість поверхні відливків забезпечується вилуговуванням (для методу ЛВМ) і обробкою дробом.

 

Потужність цеху – 450 тонн литва в рік.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+38 (0619) 43-38-65

+38 (067) 613-95-71

+38 (050) 264-87-99

e-mail: info@tavcast.com