Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії!

 

ТОВ "Таврійська ливарна компанія "ТАЛКО"" виробляє виливки з алюмінію, сталеві виливки і чавунні виливки, ливарну оснастку і пристосування для механічної обробки, готові вузли і деталі. Більш ніж 20 років ми доводимо нашу стійкість, надійність і ефективність на ринку ливарного виробництва. Високий науково-технічний та інтелектуальний потенціал дозволяє підприємству вирішувати практичні завдання будь-якої складності в області лиття. Наші партнери є провідні українські, а також світові виробники і постачальники в сфері автомобільної промисловості, електроінструменту, освітлювальної техніки, продукції для сільського господарства і деяких інших. Ливарне виробництво нашої компанії сфокусовано на серійному і дрібносерійному виробництві продукції лиття з алюмінію, сталі і чавуну. Ливарне виробництво Таврійської ливарної компанії «ТАЛКО» сфокусовано на серійному і дрібносерійному виробництві продукції лиття з алюмінію, сталі і чавуну. Система якості компанії менеджменту сертифікована на відповідність вимогам стандарту DIN EN ISO 9001: 2008.

Всі роботи з виробництва виливків виконуються з дотриманням усіх нормативних вимог, а також з урахуванням індивідуальних побажань замовника.

Ми постійно прагнемо підвищувати якість нашої продукції. Ми завжди відкриті до співпраці і спрямовані на ефективну, плідну роботу.

Ми раді відповісти на всі Ваші запитання. Зв'язуйтеся, будь ласка, з нами будь-яким зручним для Вас чином:

Тел .: 38 0619 43-38-66

Моб .: +38 067 568-38-77

Моб.: +38 050 264 87 99

E-mail: sales@tavcast.com

 

Щиро Ваша,

Команда «ТАЛКО»